Jsme profesionálové ve svém oboru a nabízíme nejen čisté vestavby, čisté prostory, komplexní dodávky a montáže čistých prostor, ale i specializované filtrační prvky pro čisté prostory i projekty na klíč. Realizace čistých prostorů na klíč zahrnuje v podstatě vše od A – Z. Provedeme Vás celým procesem vybudování vestavby čistých prostorů požadované třídy čistoty.

Zadáte požadavek, my zpracujeme studii proveditelnosti včetně cenové nabídky a specifikace, po odsouhlasení cenové nabídky na realizaci se můžeme pustit do práce. Zpracujeme realizační dokumentaci a následně můžeme začít stavět. Hotové dílo uvedeme do provozu, zpracujeme dokumentaci skutečného provedení, zaškolíme personál a na závěr provedeme validaci nového prostoru požadovaného stupně čistoty dle mezinárodních norem ISO, VDA, GMP.

Máte zájem o naše profesionální služby? Neváhejte a zavolejte nám! Rádi Vám pomůže vytvořit přesně to, co potřebujete. Najdete nás také v internetovém vyhledávači pod klíčovými slovy technická čistota, VDA19, ISO14644, RRT, cleanrooms.

Naše oblast zaměření je na celé Česko, Slovensko a Polsko.

Máte zájem o tuto službu?

Přidejte se i vy k našim spokojeným zákazníkům!