Jsme dynamicky rozvíjející se firma se zkušenými zaměstnanci s více než dvacetiletou praxí v oboru. S elánem sobě vlastním uděláme vše pro úspěšnou realizaci právě Vašeho projektu. Naším cílem je především spokojený zákazník a dbáme proto na vysokou kvalitu provedené práce.

Firma RRT Cleanrooms s.r.o. je exkluzivním dodavatelem výrobků společnosti Klimaoprema d.d. na českém, slovenském a polském trhu. Spojením kvalitního produktu a know-how jsme výrazným hráčem na trhu dodávek a realizací čistých prostor.

Co můžeme nabídnout?

  • profesionalitu
  • spolehlivost
  • férový a individuální přístup
  • kvalitu a dodržování termínů
  • příznivé ceny
  • vizualizace v 3D provedení

0 +

Let v podnikání

0 +

Spokojených klientů

0 +

Úspěšných realizací

Patříme mezi profesionály ve svém oboru a nabízíme nejen čisté vestavby, komplexní dodávky a montáže čistých prostor, ale i specializované filtrační prvky pro čisté prostory a projekty na klíč.

Máte zájem o naše profesionální služby? Neváhejte a zavolejte nám! Rádi Vám pomůže vytvořit přesně to, co potřebujete. Najdete nás také v internetovém vyhledávači pod klíčovými slovy klimaoprema, technická čistota, VDA19, ISO14644, RRT, cleanrooms.

Naše oblast zaměření je na celé Česko, Polsko a Slovensko.

Slovo jednatele

Naší předností je více než dvacetiletá zkušenost v realizaci čistých vestaveb. Naší specializací je kompletní řešení čistých prostor na míru. Realizace naší práce vyžaduje preciznost, profesionalitu a kvalitu provedené práce. Jsme výhradním dodavatelem komponent pro čisté prostory předního evropského výrobce Klimaoprema d.d. Nejčastěji řešíme čtyři obory lidské činnosti, tj. farmaceutická výroba, automotive a průmysl, aplikace pro zdravotnictví a laboratoře. Úspěšně realizujeme vestavby čistých prostorů nejen v Čechách, ale i v zahraničí, zejména na Slovensku a v Polsku. Pojďme se v setkat v klidu u šálku lahodné kávy a probrat Vaše konkrétní potřeby.

Za tým RRT Cleanrooms

Radim Košek a Roman Vrkoslav