Naše návrhy jsou vždy konzultovány s klientem. Vždy najdeme efektivní řešení, ať už se jedná o čistou výrobu, balení, laboratoře nebo zdravotnická zařízení, vyvíjíme stále nová řešení, která přesně zapadají do Vámi požadované aplikace.

Naše služby zahrnují rovněž dodávky komponentů pro výstavbu čistých prostorů: stěnové panely, obkladové panely, pochozí stropy, lehký těsný podhled, otočné a posuvné dveře do čistých prostorů, elektronický systém signalizace a blokace soustav dveří, hermeticky těsná Pharma okna a prosklené stěny, vzduchové sprchy, čisté nástavce pro HEPA filtry, laminární pole a FFU jednotky.

Jsme profesionálové ve svém oboru a nabízíme nejen komplexní dodávky a montáže čistých prostorů, ale nabídneme Vám i dodání stavebních prvků pro čisté prostory a specializované filtrační prvky pro čisté prostory i projekty čistých vestaveb na klíč.

Máte zájem o naše profesionální služby? Neváhejte a zavolejte nám! Rádi Vám pomůže vytvořit přesně to, co potřebujete. Najdete nás také v internetovém vyhledávači pod klíčovými slovy technická čistota, VDA19, ISO14644, RRT, cleanrooms.

Naše oblast zaměření je celá ČR, také Polsko a Slovensko.