RRT Cleanrooms s.r.o. se zabývá zpracováním kompletních projektů vestaveb čistých prostorů a vzduchotechniky pro zdravotnický, farmaceutický, elektrotechnický, letecký a automobilový průmysl, dle mezinárodně platných morem ISO14644, ISO16232, VDA19, GMP a dle požadavků zákazníka.

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti realizace, komplexní dodávky i projekční práce čistých prostor. Které jsou vyžadovány především ve zdravotnických zařízeních, jako jsou operační sály nebo laboratoře, ale čisté prostory jsou také nutné pro výzkum, farmacii a průmysl. Máte–li nějaké otázky nebo vlastní představu o tom, jak by měly vaše čisté prostory vypadat, neváhejte a zavolejte nám. Rádi Vám poradíme, vše vysvětlíme a zrealizujeme.

Jsme profesionálové ve svém oboru a nabízíme nejen komplexní dodávky a montáže čistých prostorů, ale nabídneme Vám i dodání stavebních prvků pro čisté prostory a specializované filtrační prvky pro čisté prostory i projekty čistých vestaveb na klíč.

Máte zájem o naše profesionální služby? Neváhejte a zavolejte nám! Rádi Vám pomůže vytvořit přesně to, co potřebujete. Najdete nás také v internetovém vyhledávači pod klíčovými slovy technická čistota, VDA19, ISO14644, RRT, cleanrooms.

Naše oblast zaměření je celé Česko, Polsko a Slovensko.

Máte zájem o tuto službu?

Hledáte vhodnou a spolehlivou firmu, která zajistí projekt od koncepce až po detailní realizační zpracování? Pak se můžete obrátit na nás!